BRUTAL APE Logo

Hizmetlerimiz

Kendinizi veya markanızı bir üst boyuta taşımak için sağladığımız ve uzman olduğumuz hizmetlerimiz...

BRUTAL APE Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım

BRUTAL APE olarak, web tasarım çalışmalarında her zaman global ve trend çizgilerini kullanarak görsel tasarımlar oluştururuz. Hem hızlı açılan web siteleri hem de SEO uyumlu web tasarım çalışmaları ile dijital dünyadaki kartvizitiniz olan web sitesinizi ihtiyaçlarınıza ve kurumsal kimliğinize yönelik tasarlarız.

BRUTAL APE Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Günümüzde çoğu internet kullanıcısı, Google gibi arama motorlarında ihtiyaçlarına göre arama yaptıklarında, sadece en üst sırada yer alan web sitelerini ziyaret etmektedir. BRUTAL APE olarak, web sitenizi arama motorlarının istediği şekilde optimize ederek, istediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

BRUTAL APE Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik Tasarım

İnsanlar sizi değil markanızı tanıyacak! Bu yüzden markanızı oluştururken logonuzdan kartvizitinize kadar her şeyin kusursuz olması lazım. BRUTAL APE olarak, markanızı oluşturma sürecinde ve sonrasında, kurumsal kimlik ihtiyaçlarınız için sektörünüze uygun çalışmalar ile sizi en iyi şekilde temsil edecek tasarımları yapıyoruz.

BRUTAL APE Reklamcılık Hizmeti

Reklamcılık

Dünyadaki en iyi işi de yapsanız insanlara duyurmadan asla istediğiniz başarıya ulaşamazsınız. Reklam günümüzde işinizi büyütmek için kullanabileceğiniz en etkili araçtır. BRUTAL APE olarak bu aracı, internet platformlarında en iyi şekilde yapıyor ve yönetiyoruz. Siz de artan müşteri kitlenizin ve satışlarınızın keyfini çıkartıyorsunuz.

BRUTAL APE Fotoğraf & Video Çekimi Hizmeti

Fotoğraf & Video Çekimi

Mükemmel bir ürüne veya profesyonel bir hizmete sahip olabilirsiniz. Bunları göze hitap eden güzel bir sunum ile birleştirmezseniz, hedeflerinize ulaşmanız çok zor olacak. BRUTAL APE olarak profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız ile sizi en iyi şekilde tanıtacak görsel bir şölen ortaya koyuyoruz.

BRUTAL APE Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

Sosyal Medya Yönetimi

Sabah uyandığımız andan gece uyuduğumuz saate kadar elimizden düşmeyen telefonlarımız tabiki sosyal medya için varlar! Sosyal medya kullanımı bu kadar fazlayken siz de işinizi ve markanızı insanlara en iyi şekilde tanıtmak istersiniz. BRUTAL APE olarak, sosyal medya platformlarınızı en iyi şekilde yönetiyoruz.

Referanslarımız

Hizmetlerimizden yararlanan değerli referanslarımız